KUP TERAZ
PRZYCZYNY
TERAPIA
SYNERGIA
O PRODUKCIE
O NAS
Migrenomit na migrenę
Kup teraz Migrenomit
O nas
F. EnzmannMito-Pharma jest partnerem kooperacyjnym firmy MSE-Pharmazeutika Dr Franz Enzmann, która jest producentem preparatów na bazie koenzymu Q10. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatów firmy MSE oraz zajmujemy się rozpowszechnianiem medycy mitochondrialnej według koncepcji dr F. Enzmanna.

Dr Franz Enzmann urodził się w 1938 w Saaz. W 1958 r rozpoczął studia na wydziale Chemii Organicznej Uniwersytetu Erlangen, gdzie w 1963 (jako 25 latek) uzyskał stopień doktora. Rok 1967 był rokiem kluczowym dla kariery naukowej dr F Enzmanna. W październiku 1967 r został on powołany przez prof. Karla Folkersa na stypendystę Stanford Resarch Institut w Kalifornii gdzie zaznajamiał się z badaniami z dziedziny biomedycyny. Tam również miał pierwszy kontakt z koenzymem Q10, dzięki zastosowaniu którego, można było pomóc dzieciom chorym na dystrofię. Rok później został asystentem prof. Folkersa na Uniwersytecie Teksańskim w Austin. W roku 1969 w Tuscon spotkał się z prof. Schallym oraz prof. Blowers'em, którzy od 14 lat próbowali udowodnić hipotezę, że przysadka mózgowa nie jest regulowana przez nerwy, tylko przez substancje chemiczne wydzielane z podwzgórza. Dzięki dotychczasowym doświadczeniom został poproszony razem z prof. Folkers'em o pomoc w rozwiązaniu problemu. Trzy miesiące później nastąpił przełom: odkryto pierwszy hormon TRH. Za to przełomowe odkrycie grupa naukowa pod kierownictwem prof. Schally’ego otrzymała nagrodę Nobla.s

Nieprzerwanie od 1967r., dr F. Enzmann prowadził badania kliniczne z prof. Folkersem nad właściwościami (znaczeniem) i zastosowaniem koenzymu Q10 w medycynie.
W 1980 r dr F. Enzmann wyizolował i opatentował pierwszą ludzką insulinę, czym przyczynił się do ogromnego postępu w leczeniu cukrzycy.

Na uwagę zasługuje fakt, że Firma MSE Pharmazeutika inwestuje ponad 10% dochodów ze sprzedaży preparatów w dalszy rozwój i badania kliniczne.
Migrenomit - Skuteczne łagodzenie objawów migreny
Mito-Pharma
kup teraz migrenomit | przyczyny | terapia | synergia | o produkcie | o nas | kontakt
Copyright © MITO-PHARMA | All rights reserved | by
hubertw.com
Facebook Twitter
Live Chat