KUP TERAZ
PRZYCZYNY
TERAPIA
SYNERGIA
O PRODUKCIE
O NAS
Migrenomit na migrenę
Kup teraz Migrenomit
O produkcie MigrenoMit
Co to jest MigrenoMit?
MigrenoMit jest preparatem stosowanym w terapii wspomagającej leczenie migreny.
MigrenoMit to źródło 3 składników: koenzymu Q10, ryboflawiny (B2), niacynamidu (B3)- niezbędnych do prawidłowej przemiany energetycznej, której zaburzenia mogą być przyczyną migreny.
MigenoMit zalecamy stosować w celu zwalczania przyczyn wywołujących migrenę, zatem bardzo ważne jest stosowanie preparatu regularnie, tj.: 4 kapsułki dziennie(2 rano 2 wieczorem) podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.
Opakowanie MigrenoMitu zawiera 120 kapsułek. W pierwszym etapie terapii stosujemy 2 razy dziennie po 2 kapsułki w celu uzupełnienia deficytów bioenergetycznych. Po 3-4 miesiącach dla podtrzymania efektu terapeutycznego zmniejszamy dawkę do 2 kapsułek dziennie.

Czym jest Migrenomit?
Czym jest MigrenoMit? MigrenoMit jest trójskładnikowym preparatem stosowanym w profilaktyce migreny. Jego idealnie dobrane składniki: koenzym Q10, niacynamid (B3), ryboflawina (B2) zapewniają odpowiednią przemianę energetyczną w komórce, co w efekcie zmniejsza częstotliwość i nasilenie migrenowych bólów głowy.

Jak dawkować Migrenomit?
Preparat stosujemy 2 razy dziennie po dwie kapsułki między posiłkami obficie popijając wodą.

Jak długo stosować MigrenoMit?
Opakowanie Migrenomitu zawiera 120 kapsułek. W pierwszym etapie terapii preparat stosujemy w razy dziennie po 2 kapsułki w celu uzupełnienia deficytów bioenergetycznych(opakowanie starcza na miesiąc), po 3-4 miesiącach dla podtrzymania efektu terapeutycznego zmniejszamy dawkę do 2 kapsułek dziennie(jedno opakowanie starczy zatem na 2 miesiące).

Czy MigrenoMit jest bezpieczny?
Tak, MigrenoMit w swoim składzie zawiera koenzym Q10, który jest substancją naturalnie produkowaną przez człowieka oraz ważne dla prawidłowej gospodarki energetycznej witaminy : niacynamid (B3) i ryboflawinę (B2).

Czy MigrenoMit mogą stosować cukrzycy i osoby uczulone na mleko krowie i gluten?
Tak, MigrenoMit nie zawiera cukru, kazeiny i glutenu więc jest bezpieczny dla cukrzyków, chorych na celiakię oraz uczulonych na mleko krowie.
Migrenomit - Skuteczne łagodzenie objawów migreny
Mito-Pharma
kup teraz migrenomit | przyczyny | terapia | synergia | o produkcie | o nas | kontakt
Copyright © MITO-PHARMA | All rights reserved | by
hubertw.com
Facebook Twitter
Live Chat